Ali Ahmeti lë të kuptohet se Borell e Lajçak i kanë anuluar fluturimet për nesër

0
3
ali-ahmeti-le-te-kuptohet-se-borell-e-lajcak-i-kane-anuluar-fluturimet-per-neser

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, ka përcjellë nga afër sot gjatë gjithë ditës takimin në mes të Kosovës dhe Serbisë.

I pyetur për zgjatjen e takimit Kurti-Vuçiq, Ahmeti ka thënë për T7 se kanë pasur parashikime që takimet mund të zgjasnin deri në orën 18:00, megjithatë thotë se sipas informacioneve që ka, zyrtarët e lartë që janë ndërmjetësues kanë anuluar fluturimet dhe takimet që kanë pasur për ditën e nesërme.

Aktualisht ka përfunduar edhe pjesa e dytë e takimit Kurti-Vuçiq, dhe raportohet se mund të ketë edhe një raund të tretë apo vazhdimësi edhe nesër, raporton Express, përcjell Dukagjini.com.

The post Ali Ahmeti lë të kuptohet se Borell e Lajçak i kanë anuluar fluturimet për nesër appeared first on Dukagjini.

The post Ali Ahmeti lë të kuptohet se Borell e Lajçak i kanë anuluar fluturimet për nesër appeared first on Dukagjini.

valipomponi

Leave a Reply