Batatina: Unë jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja e Kosovës

0
52
batatina:-une-jap-doreheqje-nga-llapi-vetem-nese-me-kerkon-kombetarja-e-kosoves

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka deklaruar se nuk e ka ndërmend të largohet nga KF Llapi.

Në një lidhje të drejpërdrejtë për RTV Dukagjinin në emisionin “Dueli Sportiv” ai tha se “unë mund të jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja A”.

“Llapi ka një plan afatgjatë, unë jam trajneri më i trofeshëm në Kosovë për momentin”, ka shtuar Batatina.

Dueli Sportiv do të vazhdojë çdo të diel, me fillim nga ora 22:00 – me shumë risi nga bota e sportiv vendor dhe atij ndërkombëtar.

The post Batatina: Unë jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja e Kosovës appeared first on Dukagjini.

The post Batatina: Unë jap dorëheqje nga Llapi vetëm nëse më kërkon kombëtarja e Kosovës appeared first on Dukagjini.

Vittorio Rienzo

Leave a Reply