Kthimi i ofertës së kërkuar “5shja Perfekte” në Auto Mita, me vetura të reja dhe shërbime falas për klientët

0
52
kthimi-i-ofertes-se-kerkuar-“5shja-perfekte”-ne-auto-mita,-me-vetura-te-reja-dhe-sherbime-falas-per-klientet

Në 35 vjetorin e themelimit të saj Auto Mita ka sjellur shumë surpriza, risi dhe befasi për adhuruesit e veturave.

Patjetër që pjesë e shënimit të përvjetorit është edhe kthimi i ofertës më të kërkuar ndonjëherë “5shja Perfekte”.

Kjo ofertë e re përmban një gamë të gjerë veturash.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Çdo veturë e re vjen me çmime promocionale dhe përfitoni një paketë të plotë shërbimesh të përfshira falas, siç janë servisi i parë, 1 vit Kasko, 1 Rezervuar derivate, 5 vjet Garancion dhe 5 vjet Asistencë rrugore.

Përveç kësaj, juve ju ofrohet mundësia e financimit të veturës deri në 100% me interes 4.8% përmes bankave partnere.

Me ofertën e “5shen Perfekte”, ju mund të përfitoni nga veturat më të mira dhe më të sigurta në treg, duke paguar një shumë të arsyeshme në muaj. DACIA Sandero Stepway është në dispozicion për vetëm 190 euro në muaj, Renault Megane AUTOMATIK për vetëm 291 euro në muaj dhe DACIA Duster për vetëm 213 euro në muaj.

Në Auto Mita, gjithçka është perfekte me “5shen Perfekte”.

Këtu do të gjeni veturat më të mira dhe më të sigurta në treg, dhe një ekip të shkëlqyer të shërbimit ndaj klientëve që gjithmonë do t’ju ndihmojë të zgjidhni veturën tuaj të ëndërrave.

Mos humbni këtë mundësi të shkëlqyeshme për të blerë një veturë të re dhe për të përfituar nga çmimet promocionale dhe paketa e plotë e shërbimeve falas që ofron Auto Mita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Nr.tel:045 500 588

E-mail:info@automita.com

The post Kthimi i ofertës së kërkuar “5shja Perfekte” në Auto Mita, me vetura të reja dhe shërbime falas për klientët appeared first on Dukagjini.

The post Kthimi i ofertës së kërkuar “5shja Perfekte” në Auto Mita, me vetura të reja dhe shërbime falas për klientët appeared first on Dukagjini.

youri mata

Leave a Reply