MONDO

Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët

kush-jane-dy-finalistet-e-bigbrother-vip-kosova-qe-u-eliminuan-te-paret


Mbresa dhe Artani janë dy personat që janë eliminuar nga Bigbrother Vip Kosova të cilët nuk kanë arritur ta fitojnë çmimin e madhe në vlerë prej 200 mijë eurosh.

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë i eliminuari i dytë i mbrëmjes në spektaklin e natës finale të këtij formati televiziv.

Para tij, në bazë të votave të publikut është eliminuar edhe konkurrentja tjetër e BBVK-së, Mbresa Hajrullahu.

Finalja po vazhdon të bëhet akoma më enigmatike dhe më interesante, derisa lufta për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh po vazhdon të zhvillohet në mes të Juliana Nurës, Stresit dhe Vedat Bajramit, raporton Klan Kosova, përcjellë Dukagjini.

The post Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët appeared first on Dukagjini.

The post Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët appeared first on Dukagjini.

Mata

0 comments on “Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët

Leave a Reply

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: