Shqipe Mjekiqi jep dorëheqje nga pozita e nënkryetares së LDK-së

0
22
shqipe-mjekiqi-jep-doreheqje-nga-pozita-e-nenkryetares-se-ldk-se

Shqipe Mjekiqi ka dhënë dorëheqje të martën nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK).

Lajmi është bërë i ditur nga burime brenda portalit Dukagjini.

Mirëpo, arsyeja e largimit nga partia ende nuk është bërë e ditur, as nga ana e saj.

Kujtojmë se, Mjekiqi ishte zgjedhur nënkryetare e LDK-së dy vjet me parë, më 20 mars të vitit 2021.

The post Shqipe Mjekiqi jep dorëheqje nga pozita e nënkryetares së LDK-së appeared first on Dukagjini.

The post Shqipe Mjekiqi jep dorëheqje nga pozita e nënkryetares së LDK-së appeared first on Dukagjini.

valipomponi

Leave a Reply