MONDO

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

stresi-e-kendon-per-here-te-pare-ne-publik-kengen-e-re-“kosove,-shqiperi”-(video)


Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”.

Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas qëndrimit të tij 103 ditor në shtëpinë më të madhe në vend.

Duartrokitjet dhe fishkëllimat nga publiku nuk munguan në performancën e Stresit, raporton Klan Kosova.

The post Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO) appeared first on Dukagjini.

The post Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO) appeared first on Dukagjini.

valipomponi

0 comments on “Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

Leave a Reply

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: