Vedati emocionohet, takon dy vajzat e tij (VIDEO)

0
2
vedati-emocionohet,-takon-dy-vajzat-e-tij-(video)

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë.

Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur të momentit, atë të BBVK-së, dy vajzat e saj, Toka dhe Luna.

Vedati është emocionuar pafund nga takimi me të bijat, derisa ka treguar se e ka kërkuar shumë herë një mundësi të tillë, raporton Klan Kosova, përcjellë Dukagjini.

The post Vedati emocionohet, takon dy vajzat e tij (VIDEO) appeared first on Dukagjini.

The post Vedati emocionohet, takon dy vajzat e tij (VIDEO) appeared first on Dukagjini.

pappa2200

Leave a Reply